www.České-Budějovice.cz

Už nemůžeme říci, že jsme to nemohli vědět

St01272021

Last update11:39:24

Back Politka Mýma očima Dopis sousedovi

Dopis sousedovi

  • PDF

Milý Zdeňku,

rád bych Ti popřál příjemný návrat do domu na Piaristickém náměstí. Za svůj život jsi určitě pomohl hodně lidem, už jen díky tomu si zasloužíš spokojený život, jako ostatně každý z nás. Každodenní život plný běžných starostí je i tak mnohdy velmi náročný, rozhodně Ti přeji starostí co nejméně. Chápu, že pro Tebe nebyla situace okolo ulomených stěračů příjemná a rozumím tomu, proč si se tak narychlo odstěhoval a odešel marodit na více než rok, ale to už je dávno za námi. Samozřejmě bych byl raději, kdyby ses býval byl omluvil, mohli jsme vše vyřešit jako dospělí rozumní lidé, ale i tak jsem Ti už dávno odpustil. Také se občas napiju a také mám občas problém ovládnout své emoce. Kdo ne?

Celý spor, jenž vznikl v domě, který společně užíváme, mi připadá nesmyslný a malicherný. Myslím, že bychom se spolu měli učit vycházet, jakožto sousedé obzvlášť. Nějaká síla nás spojila dohromady do jednoho města, do jednoho domu, do jednoho života. Máme k sobě tak blízko a přesto se chováme, jako bychom k sobě měli mít velmi daleko. Nepřipadá Ti to paradoxní?

Kdybys měl kdykoliv chuť si promluvit, usmířit se, dohodnout se a odpustit si vzájemně, u mě máš nejen otevřené dveře, ale klidně mohu přijít i k Tobě. Tenhle spor jsem nikdy nechtěl a po celou dobu si přeju tento spor sprovodit ze světa. Ostatní představitelé města se zbytečně zaplétají do problému, jež vznikl naprosto osobně, dnes už všichni válčí a nikdo vlastně neví proč. Chyby jsme udělali oba, pokud se oba nebudeme snažit o vzájemné pochopení, oba budeme ostatním pro smích. A to přece nechceme. Chceme žít v klidu, dělat svojí práci, mít okolo sebe přátele a těšit se ze života.

Neber prosím mou obranu Fresh Pizzerie u Žáby jako nějaký osobní spor. Musím se starat nejen o sebe a svojí rodinu, ale také o všechny zaměstnance, jež jsou na svých příjmech z práce závislí. Současná aktivita Tvých podřízených o opětovnou likvidaci naší předzahrádky je něčím, proti čemu budu muset vystoupit.

Na závěr Ti přeji hodně štěstí v práci a v Tvém osobním životě, ať máš dobré vztahy s lidmi, ať Tě mají lidé rádi a Tvá žena a děti, ať Tě milují.

 

Láďa

Komentářů
Dopis sousedovi
sildenafil praha 2014-09-29 03:55:38

sildenafil koupit

http://levitra.shop1.cz/
Dopis sousedovi
Xbmc 2015-04-20 19:50:20

You lost me, friend. I mean, I suppose I get what youre stating. I have an understanding of what you
are saying, but you just seem to have ignored that there are some other individuals inside the world
who look at this issue for what it definitely is and might not agree with you. You might be turning
away many of persons who may have been supporters of your
website.

http://droidking.co.uk/blog/read_125929/droidking-wizard-updated.html
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."